Letní tábory probíhají každý rok vždy první tři týdny v červenci. Styl našich táborů je přírodní, zálesácký, bez pevných staveb. Podmínkou účasti na táboře je splněná nováčkovská zkouška, snažíme se, aby byl tábor pro Vlčata "to nejlepší nakonec" a s tím také program na tábory připravujeme.
V současné době jezdíme na tábor společně s oddílem Traperů, s tím, že vlčata mají samostanou většinu programu. Dohromady bereme na tábor maximálně 30 dětí plus asi 10 vedoucích. Vlčata bydlí v klasickém stanovém táboře (narozdíl od Traperů, kteří táboří v týpích). Tábor nemá žádnou pevnou stavbu, vše je třeba před začátkem tábora postavit (pomoc rodičů je vítána) a po táboře zase uklidit. Kromě dobrodružné táborové hry, spousty zábavy a sportovního vybytí se na táboře učíme také přežití v přírodě a samostatnosti.
Běžnou a oblíbenou součástí tábora jsou kola, která nám slouží jednak jako dopravní prostředek a jednak k našemu sportovnímu vyžití. Vzhledem k poloze tábora v Jižních Čechách a rozsáhlosti místních lesů je to celkem nutnost. Táborů má za sebou naše smečka víc než deset, zde si můžete přečíst podrobněji o táborech z posledních let:
Temüdžin 2007 - Z mongolských dějin
Nadace 2006 – Tábor podle známé sci-fi
Lanark 2005 – Za svobodu skotska
Cesta do středu Země 2004 – Táborovka podle známé verneovky
Hispaniola 2002 – námořnická táborovka
Roke 2002 – Vysoká škola čar a kouzel
Atlantida 2001 – letní tábor odehrávající se na Atlantidě
Tibet 2000 – naše tibetské dobrodružství