Archiv měsíce: Červen 2009

Změna transportu kol na tábor pro Vlčata

Důležité zprávy ohledně převozu kol na tábor
Změna se týká Vlčat, u kterých bylo původně plánováno převézt kola z Brna na tábor náklaďákem jako minulý rok. Bohužel toto letos není možné kvůli tomu, že nebude vlečka a dovnitř náklaďáku se kola nevejdou.
Změna převozu proběhne podle toho jak je převážejí Trapeři – tedy kola se nebudou dávat společně s batohy a bednami k převozu na klubovnu, ale půjdou se

Číst více

Upozornění pro rodiče Vlčat

Vážení rodiče, do 19.6. by měla být zaplacena částka za tábor vašeho syna. To je možno učinit na schůzkách 17. a 18.6., v případě potřeby se lze domluvit na termín jiný. Dále upozorňuji na možnost poskytnutí volných banánovek, které podám na požádání. Poslední věcí je, že schůzky 17. a 18.6. jsou pro Vlčata poslední v tomto školním roce. Další akci je už tábor. Díky Darwin (775 65 19 10)

Číst více

Banánové bedny

Vzhledem k tomu, že jsem se v těchto dnech přestěhoval, časem budu uvolňovat banánovky. Zájemci od Vlčat jedoucích na tábor si je můžou zamluvit a já je donesu na schůzku. Pro táborové potřeby takto učiním rovněž. Moje nová adresa je: Gorkého 46 (vedle zastávky trolejáku Úvoz). -drw-

Číst více

20 let oddílu Trapeři

Výročí si připomeneme u táborového ohně, který zapálíme v neděli 5. července večer. Pamětníci jsou zváni nejen na oheň, ale v případě zájmu také ke krátké návštěvě tábora, který bude v průběhu celého víkendu volný pro návštěvy. Příjezd je možný kdykoliv od soboty ráno, odjezd nejpozději v pondělí (státní svátek).

Číst více