Archiv měsíce: Říjen 2021

VLČATA – Podzimky 28.-31.10.2021

Milí rodiče a kamarádi,

Podzimní prázdniny a tím pádem i Podzimky se kvapem blíží a to znamená že už je třeba se začít připravovat. Stejně jako posledně pojedeme na výpravu s oddílem světlušek. Vypravíme se na jih Moravy do Vracova. 

 

Sraz: 9:00 na Hlavním nádraží pod hodinama u pošty.

Návrat: 17:50 tamtéž.

Cena: 650 Kč

S sebou: Jídlo a pití do čtvrteční večeře (první společné jídlo bude čtvrteční večeře),

Číst více

Podzimky Traperů

Krajina již nabývá podzimní náladu, když se koruny stromů začínají zbarvovat do oranžova, červena, žluta a hněda. Ještě nám zbývá pár týdnů, než se poslední listy snesou k zemi, začne foukat studený vítr a ze světlé části dne zbude asi pět minut. Než však zima nastane, čekají nás podzimní prázdniny, jedna z posledních letošních příležitostí k užití si života ukládajícího se k zimnímu spánku. Proto neváhejte a vydejte se s

Číst více

VLČATA – přihlášky

Milí rodičové,

do vašich emailových schránek byla odeslána přihláška pro vaši ratolest. Přihlášku prosím vyplňte jen tehdy pokud jste si naprosto jistí že že vaše dítě bude náš oddíl navštěvovat. Přihlášku řádně pročtěte a vyplňte. 

Děkujeme s pozdravem Vedení Vlčat.

Číst více

Boj o Brno – Covid

Vážení rodiče,

Z důvodu míchání kolektivů (světlušky, skautky, vlčata a trapeři) a existence jistých covidových opatření jsme nuceni Vás před výpravou požádat o vyplnění dotazníku zde, nebo nám prosím na sraz přineste čestné prohlášení, platný test, potvrzení o prodělání nemoci,… Nezapomeňte si také vzít roušku, budeme k přesunům využívat MHD.

Organizátoři BoBu

 

Číst více

Boj o Brno 9. 10.

Brno je město, kde se naprostá většina z nás narodila a kde také bydlíme. Známe ho však dobře? Asi jak kdo. Pojďme společně prozkoumat všemožná brněnská zákoutí a poznat tak náš domov trochu lépe.

Číst více