Archiv měsíce: Listopad 2021

VLČATA – Mikulášská výprava 4.12.2021

V sobotu 4.12 se můžeme těšit na jednodenní mikulášskou výpravu, na které (pokud nám to počasí dovolí) se budeme mimo jiné těšit ze zimních radovánek. 

Sraz:  8:25 na hl. nádraží u pošty

Návrat: 16,10 tamtéž

Cena: 50 kč

S sebou: svačina; oběd; pití (je doporučena termoska s horkým čajem); vybavení na jednodenní výpravu;

Přihlašujte se prosím nejpozději do pátku do 17,00 skrze formulář https://forms.gle/Hos88G6vJZuT4jFY7
S dotazy se

Číst více

Vlčata ‒ dvoudenní výprava 20.‒21. 11.

Listopadová dvoudenní výprava bývá vždy kouzelným časem, protože je příroda plná syrovosti a tajemna – její atmosféra je tak stvořena pro zajímavý a atmosférický prožitek. Ten budeme letos zažívat v krásných Boskovicích a v přilehlém okolí, proto neváhejte a pojďte se na tuto tajemnou cestu přidat!

 

Číst více

Listopadová dvojdeňka Traperů 20. – 21. 11.

Milí kamarádi,

Listopad je tu a nepochybně ve své plné síle, neb chodník před mým byrákem zaplavují hromady listí. Čas od času se zvedne prudký vítr a pořádně se do těch hromad opře. To se pak lístečky jeden za druhým honí po celé ulici. Leckoho by tato téměř dramatická scenérie mohla zastrašit, pročež by se místo zdravého trávení času na čerstvém vzduchu radši posadil hezky pod deku do křesla a louskal brak. My jsme však Trpeři a nějakého foukání se nebojíme. Nám vítr činí potěšení. A tak si o víkendu 20. – 21. listopadu jedeme do Třebíče těch podzimních radovánek trochu užít. Doufej se mnou, že nám alespoň trochu zafučí!

Číst více