NABÍDKA VÝPOMOCI S UČENÍM SE DO ŠKOLY


Ahoj,
doufáme, že všichni ve zdraví trávíte tuto nemilou situaci v karanténě a snažíte si zpestřit každý den, jak jen to jde ať hraním deskových her či procházkou v parku. Přes všední dny vás určitě učitelé ze školy bombardují emaily o tom co musíte vypracovat a v rámci domácího studia se naučit. Z osobních zkušeností víme, že se k něčemu doma přinutit a ještě se bez větší pomoci učitelů, která nám byla poskytnuta ve škole, naučit novou látku bývá občas těžké.
Rozhodli jsme se vám tedy nabídnout pomoc ve formě doučování/konzultací/"přednášek"/či jak všelijak to jde jen nazvat a pojmout. Ať už jsi na základce, gymplu či SOŠ to je jedno. Vše samozřejmě bezpečnou distanční formou (maily, chat, Skype, ...)
Myslím si, že ve vedení našeho střediska a oddílů jsou zastoupeny studenti VŠ snad všech středoškolských a základkových předmětů, takže by neměl být problém někoho vhodného najít.
Opravdu se nebojte ozvat ať se jedná o triviální příklad do matiky, či vysvětlení gramatiky v angličtině. Vše samozřejmě zdarma.
Jsme tu pro vás :-)
V případě zájmu pište Samovi na mail: honza.hanak@gmail.com a ten se postará o distribuci mezi kvalifikované
Těšíme se na spolupráci a přejeme pevné zdraví
Vedení