Závěrečná vodácká výprava Trapeři 20.- 21.6. 2020

POZOR! Z důvodu velké vody na Orlici přesouváme akci na Dyji- proto se mění sraz a návrat. 

Info najdete níže.

Dyje pod Znojmem je vodácky hojně využívaná řeka. Jedná se o mírně proudící tok. Díky vodním nádžím Vranov a Znojmo je její průtok regulován.

Sraz v sobotu 7:40 pod hodinama na Hl. nádraží

Návrat v neděli 16:45 Na Zvonařku

cena: 550,-

Jídlo: Svačina a oběd z domu, buchty na snídani, 3 krajíce chleba, tavený sýr nebo paštika, oplatek.

 

S sebou: Spacák, karimatka, láhev na pití (min 1 litr),náhradní oblečení(1spodky, 1ponožky, triko, triko dl. rukáv), plavky, čepice nebo šátek kvůli slunci, pláštěnka nebo nepromok. větrovka. Menší ručník. Obutí: pohorky nechte doma, lepší je vzít lehké tenisky a nějaké přezutí do lodě (sandály, boty do vody nebo neoprenové boty...). Taktéž nebude potřeba ešus, ale lžíce ano. Snažte se množství věcí minimalizovat, velký batoh se hůř vejde do lodi.

Speciální vybavení: pevný igelitový pytel (ideální je tzv, pytel na suť, lze zakoupit v dom. potřebách...) nebo vodácký pytel(ten můžeme příp. zajistit v půjčovně pokud nám napíšete). Čluny Pálava jsou poměrně stabilní a řeka není náročná takže převržení je málo pravděpodobné, ale voda se do člunu i tak nacáká pádlováním a batohy které leží na dně lodi bez ochrany nasáknou. Proto doporučuji zabalit i spacák a věci na převlečení zvlášť v batohu vodotěsně (např. do igelitové tašky uzavřené gumičkou). Plovací vesty jsou součástí vypůjčených člunů a bude ji mít samozřejmě každý.

Přihlašovací formulář:

 

Případné dotazy směřujte na Sokola.