Dobrý den, Ahoj!
Jako každý rok se před samotným táborem v termínu od pátku 3. 7. do neděle 5. 7. koná tzv. stavěčka, na které se budují nejdůležitější táborové stavby. Kdo z členů nepojede na stavěčku, může se normálně dopravit na tábor hromadně vlakem v neděli 5. 7. se skupinou. Všichni nám ale prosím zodpovězte tento dotazník.


