Archiv roku : 2012

Listopadové promítání na klubovně 23.11.

Venku už začíná být pěkná kosa a tak mě napadlo vybrat jeden z filmů ze skandinávské produkce. Nejedná se přitom o dnes tak vychvalovanou severskou detektivku, žánrově patří film Juha od finského režiséra Akiho Kaurismäkiho někam mezi komedii a drama. Přijďte se podívat v pátek 23.listopadu v 18.30 na klubovnu!

Číst více

Maladie

Tajemnou a zakletou, já zrcadlovou chodbu zřím, v podsvětí mých snů zdá se vyhloubena, pustá je, nohou lidskou nikdy nedotčena, roku běh nezná, nehybná bezčasím. Znám pověst zrcadlovou, v níž na místo slunce nad ostatky prabytostí bdí jen řada svící, ta pověst sama ze sebe se odvíjející však nikdy, nikdy nedojde do konce… Armorika – vždy mi na paměti vytane mrholení a hukot vln valících se na rozeklané kamenité

Číst více

Maladie (24. – 25. 11.)

Tajemnou a zakletou, já zrcadlovou chodbu zřím, v podsvětí mých snů zdá se vyhloubena, pustá je, nohou lidskou nikdy nedotčena, roku běh nezná, nehybná bezčasím. Znám pověst zrcadlovou, v níž na místo slunce nad ostatky prabytostí bdí jen řada svící, ta pověst sama ze sebe se odvíjející však nikdy, nikdy nedojde do konce… Armorika – vždy mi na paměti vytane mrholení a hukot vln valících se na rozeklané kamenité břehy.

Číst více