Archiv roku : 2015

Zápis a bodování Vlčat z Vánoční výpravy 2015


Vánoční výprava pořádáná naším střediskem patří bezesporu mezi nejsilnější zážitky, které lze v rámci našich akcí zažít. Ač termínem o několik dní, než zbytek světa oslaví ony svátky, považuji atmosféru u stromku a s kamarády za mnohem intenzivnější, než v Brně, kde, stejně jako v mnoha jiných městech a státech, primárně nejde o připomenutí si našeho svazku s přírodou a našich předků, tak jak to tito naši předkové slavili. No, nebudu se tu zbytečně rozčilovat, ale radši vám povím, co všechno jsme s Vlčaty podnikli a co nás potkalo za zábavné záležitosti.

Číst více

Multimediální prezentace 2015

Zveme všechny členy našeho střediska z řad Vlčat, Traperů a roverů, jakož i rodiče, sestry, bratry a ostatní příbuzenstvo. naše milé Vyriony a ostatní příznivce našeho střediska 27. listopadu v 18h do gymnázia ba tř, kapitána Jaroše.

K zhléutí budou: fotografie z letošního roku a tábora a video  “Ktož sů Boží bojovníci” zachycující momenty z tábora 2015.

Číst více

Oddílovka Vlčat 6.11.

Vážení rodiče,

v pátek 6.11. se koná oddílová schůzka Vlčat. 

Sraz: 17.00 na zast. šalin 3 a 12 Konečného náměstí

Návrat: 19.00 na klubovně

S sebou vybavení na schůzku, na sebe oddílové triko.

V tomto týdnu , jako vždy před oddílovkou, nejsou družinové schůzky!

Případnou absenci prosím včas omluvte!

Těší se vedení Vlčat

Číst více

Podzimky 2015 – informace pro Trapery i Vlčata

Všemi generacemi a nejširším spektrem věkových kategorií milovaná podzimní akce se opět zcela nečekaně a překvapivě (vzhledem ke každoročnímu opakování) připlížila až na samotný práh našich očekávání. O čem bude pojednáno letos, zůstane utajeno až do krajnosti, proto chce-li zvědět více a domníváte se, že jste schopni jednoho vpravdě ambiciózního podniku, který by mohl zásadně změnit světový pohled na český národ, čtěte informace níže.

Číst více

Drakiáda VLČAT – 17. až 18. 10

Čas neúprosně plyne a podzim se již manifestuje v celé své podobě. Dříve zelení hýřící lesy a louky se začínají barvit do zářících teplých barev, jež nás hřejí na duši, když do tváří nás již bije ostrý severní vítr. A je to právě ten vítr, kterým si nenecháme zkazit radost, ale využijeme jej k pouštění nejen našich vlastnoručně vyrobených draků.

Číst více

Nová fasáda

klubovna_nahled

V pátek a sobotu proběhla pod vedením Vuka na klubovně brigáda za účelem nánosu nové fasády. Kromě Vuka se v pátek zúčastnili Ged a Lee, v sobotu Gibbs.

Detailnější foto uvnitř článku…

Uvidíme, jak dlouho fasáda vydrží nepoškozená. Naštěstí už má Sokol plán B…

Číst více