Archiv roku : 2017

Vánoční výprava 15. – 17.12. Rudice

Rok se nachýlil ke konci, příroda odumírá a ukládá se ke spánku. Nastává nejvýznamnější období roku – totiž smrt starého a zrod nového. Slunovrat. Morana přebírá žezlo Zimy a zaklíná svět do ledového království. My prožijeme tuto sváteční dobu v okruhu kamarádů, přátelské atmosféry, zpěvu, cukroví a prostředí Moravského krasu.

Číst více

Prosincová jednodenní výprava vlčat! 2. 12. 2017 – UPRAVENO

Na úvod prosince, jakožto měsíce přinášející zimní slunovrat, jsme si dovolili naplánovat jednodenní výpravu hned týden po uplynulé dvoudenní výpravě! Pojedeme se podívat na krásné lesy ležící severně od Brna a spatříme i proslulé Skalní město, nádherný přírodní útvar nacházející se blízko Lelekovic.

Sraz: ráno v 8.01 a 12 sekund v Králově Poli před vstupem na vlakové nádraží

Návrat: 16.46 +/- jak MHD zvládne, tamtéž

Cena: 30,- kč

S sebou:

Číst více

Oddílovka VLČAT

V pátek 10. 11. 2017 se od 17:00 do 18:30 uskuteční tradiční oddílová schůzka na klubovně. Tento týden tedy ani NEPROBĚHNOU družinové schůzky

Nezapomeňte na oddílové triko či kroj a klasické vybavení na schůzku.

Těší se vedení vlčat

Číst více

Akce pro 1.stupeň 21.-22.10.: Méně známé krasy střední Moravy

Ahoj, kdo máte zájem jet podívat se na Javoříčské a Mladečské jeskyně, přihlaste se prosím co nejdřív. Akce je určena nositelům 1.stupně.   Trasa: Konice-Javoříčko-hrad Bouzov-Mladeč-Litovel (35 km)   Sraz: 6.00 ve vestibulu hl.n. Návrat: 18.42 tamtéž Cena: 300 kč  (přebytek vyúčtuju)   S sebou: podle počtu lidí přístřešky, na večeři buřty, foťák, baterka   Díky a pište co nejdřív!

Číst více