Ahoj, rád bych vás pozval na nadcházející stavěcí brigádu k táboru.
Brigáda se koná od pátku 3.7. do 5.7. neděle.
V pátek přijeďte kdykoliv od 5 hodin na tábořiště u Lipnice, poloha v Džungli. V neděli ideálně mezi 11 a 12, dřív než příjdou děti.
Abychom vše dobře naplánovali potřebujeme od vás dostat pár informací a protovyplňte tento dotazník
Sebou si vemte pracovní oblečení, pracovní rukavice, věci na koupání, u tábořiště je rybník. vlastní jídlo na páteční večeři, bude ohýnek. Na sobotu budou buchty co snad napečete, jinak řešíme vánočkou s jamem, oběd bude zajištěn námi(polévka a namazané chleby), na sobotní večeři zajistíme věci na opékání, vege i nevege. Na nedělní snídani budou opět buchty nebo vánočka.
Spát můžete ve vlastních stanech nebo v tee-pee které postavíme.
Co se týče prací, můžete čekat kultivaci porostu, stavby různých užitkových staveb, stavba tee-pee, bušení postelí a nábytku v jídelně
Prosím zdržte se ubytování vlastních dětí! Chápu chcete vědět že budou dobře zajištěni, ale nebojte už za sebou máme kolem desíti táborů. Rozřazení dětí proběhne až na místě se všemi zúčastněnými s přihlédnutím na skupinky a služební roky. Děkuji
Těšíme se na vás všechny...
Za vedení Vlčat,
Smíšek
S dotazy piště mně