Důležité informace: začátek roku a Zimní stopa okolo Silůvek

Vážení rodiče, Vlčata a Trapeři,

doufáme, že jste sváteční pohodu prožili bez nehod a patřičně si odpočinuli od škol, domácích úkolů a pracovních povinností. V novém roce se s Trapery uvidíme na družinových schůzkách ve středu a ve čtvrtek 7. a 8. ledna, Vlčata přivítají nový rok oddílovou schůzkou v pátek 9. ledna (více informací bude včas na stránkách). 

První jednodenní víkendovou akcí bude orientační závod pro všechny věkové kategorie, nazvaný Zimní stopa okolo Silůvek, kterého jsme se zúčastnili již minulý rok. Akce se nám velmi zalíbila, tudíž letos jedeme všichni znovu: Trapeři, Vlčata i Vyriony. 

Sraz je v 7.30 na Hlavním nádraží pod hodinami.

Návrat je v 16.04 tamtéž.

Cena: 60,- Kč.

S sebou: jídlo a pití na celý den (na místě bude teplý čaj), přezůvky, oblečení, v němž lze dobře běhat a nebojíte se ho umazat. Doporučujeme také deskovou hru, poněvadž je možné, že na místě budeme nějakou dobu prodlévat před odchodem na zpáteční vlak. Rovněž doporučujeme sledovat předpovědi počasí a podle toho přizpůsobit oblékání.

O akci si můžete přečíst také na oficiálních stránkách zde: http://sokolik.siluvky.cz/kalendar-akci/2015-01-10-zimni-stopou-okolo-siluvek

V případě neúčasti se Trapeři omlouvejte na mailu jczechaczek@gmail.com, Vlčata na darwin751@gmail.com.