Fotky z tábora

templari

Tento tábor byl prvním společným táborem, kde měli Trapeři a Vlčata zcela oddělené táborové hry. Zatímco Trapeři se vžili do rolí členů templářského řádu, vlčecí táborová hra "Vlas a Brada" byla motivována komiksem Františka Skály.

Stránky věnované táboru: http://tabor2009.vlcata.org/.


Louka na začátku tábora – Foto z brigády na tábořišti 26.-28. 6. 2009. Počasí nám zatím nepřeje, ale očekáváme zlepšení. Dramatické záplavy neočekáváme, protože nejbližší řeka Nežárka se nachází asi 3 km od tábora a stav nouze nehrozí (viz http://hydro.chmi.cz/hpps/stdprfdyn.php?seq=307237). I přes nepřízeň počasí základní táborové stavby stojí a můžeme se jen těšit až se nebe úplně vyčistí a tábor proběhne pod blankytnou oblohou.

Začátek tábora – První fotografie z tábora od Shortyho. A první templářská zkouška, kterou museli všichni projít – probíhání kopřivama.

Výroční oheň a pondělní dopoledne – V neděli večer se konal výroční oheň k 20 letům fungování oddílu Trapeři. Nasledující dopoledne bylo ve znamení výroby keramiky.

Pár fotek od Awasina

Výroční oheň – Fotky od ohně, fotky všech účastníků, společná fotka.

Awasinovy fotky z tábora – Dnes dopoledne přivezl Duke Awasinovu paměťovou kartu s novými fotografiemi. Průběh tábora zatím bez problémů, louka suchá, občas zaprší ale přívalové deště se táboru vyhýbají. Všichni zdraví.

Awasinovy fotky 2 – Trocha táborové romantiky a také fotky z posledních dnů tábora…

Tábor podle Jeffiho – Táborovou fotogalerii nyní doplňují Jeffiho RAW ONLY fotografie.

Vodní bitva

2. a 3. týden – Fotografie z druhého a třetího týdne tábora. Opičárna, scénky, koupání, cyklovýprava, závěrečná honička, bourání. Shorty.