Krátý zápis z traperské ohňovky a ještě méně fotek

Přinášíme krátký report z víkendové výpravy Treperů od Kaidna podpořený skromnou fotodokumentací.


Výprava začala odjezdem do random díry na Valašsku (pozn. vedoucího: jeli jsme do Starých Hutí ve Chřibech). Ubytovali jsme se na faře na okraji vesnice. Po celou dobu výpravy bylo krásně nasněženo a všechny cesty byly pokryté vrstvou ledu. Klouzání se stalo neodmyslitelnou součástí zábavy na výletě. Díky Wali-tako a Cicero, že jste dostatečně podplatili systém počasí.

Ocitli jsme se v roli ruského vojska pod vedením generála Wali-taky. Napoleon útočil a ničil naši matičku Rus. Proto jsme se museli vydat na výlet s cílem zničit nepřátelské jednotky. Museli jsme cestou zapálit tři ohně po dvojicích, krást zásoby z nepřátelských skladů a starat se o vlastní vojáky. Večer po návratu do Moskvy, jsme našli naše hlavní město obsazené Francouzi. Proto jsme museli zapálit vlastní sklady, aby nepřátelé neměli co jíst a vyhladověli.

Po spánku nás čekala historicky první chodící rozcvička (pozn. vedoucího: na rozcvičku se tradičně odbíhá, nicméně to nebyla první rozcvička, na kterou jsme odcházeli). Poté jsme pobyli zbylé francouzské přeživší kromě Napoleona, který zbaběle utekl. Výpravu hodnotím 7,4/10.