Lyžák 14.- 17.2. 2020. Detailní info

Jak jsem avizovali v prosinci, i letos se uskuteční lyžovací výprava ve stejném formátu jako vloni. Na akci je potřeba se přihlásit vyplněním formuláře- viz níže.

Ubytováni budeme ve skautské klubovně v Rudě nad Moravou. Lyžovat budeme jezdit vlakem každý den na Ramzovské sedlo. Je možnost vzít si jak sjezdovky, tak běžky nebo oboje. Lyžovat se bude všechny tři dny, tedy So, Ne a Po.

Každý den bude vyrážet jak družstvo sjezdařů, tak družstvo (popř družstva-podle výkonnosti) běžkařů. S družstvem nelyžařů nepočítáme. Naopak počítáme i se začátečníky!

Sraz: v pátek 14.2. v 16:50 pod Hodinama na Hlavním Nádraží.

Návrat: v pondělí 17.2. ve 20:37 na Hlavní N.

Cena: Pro běžkaře 750,- pro sjezdaře 750,- plus peníze na skipas v závislosti kolik dní budou chtít lyžovat (pokud kombinují běžky/sjezdovky) sjezdaři pojedou na vleku každý den. Ceník: http://www.bonera.cz/lanovky-vleky.php

Mladším klukům můžete dát peníze na vleky do podepsané obálky kterou předejte na srazu Sokolovi nebo Samovi-obálku i s vyúčtováním vám vrátíme při návratu.

Přes den dostanou kluci oběd a svačinu, pokud si budou chtít přesto něco koupit na svahu nebo tůře můžete je vybavit kapesným.

Vybavení:  Svačina na cestu, Karimatka, spacák, věci na spaní, kartáček, pasta na zuby,přezůvky,oblečení na lyžování, náhradní rukavice. Provozu schopné běžky, běžkařské boty kompatibilní s vázáním, hole. Sjezdové lyže s potvrzením o seřízení, sjezdové boty,helma, hole, brýle. Malý batůžek.

Dále se může hodit: opalovací krém, jelení lůj, šátek, termoska, zajímavá hra nebo deskovka na večer.

Ešus nebude potřeba.

Dotazy směřujte na Sama nebo Sokola.

Přihlašovací formulář:

Sokol