Lyžák 8.-11.2. 2019 detailní info

Jak jste se dočetli dříve jedeme na prodloužený víkend o prázdninách lyžovat. Ti co se přihlásili si nyní mohou přečíst detailní info. Pokud ještě není někdo přihlášen a chtěl by jet, tak pár míst ještě máme.

Ubytováni budeme ve skautské klubovně v Rudě nad Moravou. Lyžovat budeme jezdit vlakem každý den na Ramzovské sedlo. Je možnost vzít si jak sjezdovky, tak běžky nebo oboje. Lyžovat se bude všechny tři dny, tedy So, Ne a Po.

Každý den bude vyrážet jak družstvo sjezdařů, tak družstvo (popř družstva-podle výkonnosti) běžkařů. S družstvem nelyžařů nepočítáme. Naopak počítáme i se začátečníky!

Sraz: v pátek 8.2. v 16:50 na nádraží v KRÁLOVĚ POLI!

Návrat: v pondělí 11.2. ve 20:45 opět do Králova pole.

Cena: Pro běžkaře 650,- pro sjezdaře 650,- plus peníze na skipas v závislosti kolik dní budou chtít lyžovat (pokud kombinují běžky/sjezdovky) sjezdaři pojedou na vleku každý den. Ceník: http://www.bonera.cz/lanovky-vleky.php

Mladším klukům můžete dát peníze na vleky do podepsané obálky kterou předejte na srazu Sokolovi nebo Samovi-obálku i s vyúčtováním vám vrátíme při návratu.

Přes den dostanou kluci oběd a svačinu, pokud si budou chtít přesto něco koupit na svahu nebo tůře můžete je vybavit kapesným.

Vybavení: Karimatka, spacák, věci na spaní, kartáček, pasta na zuby,přezůvky,oblečení na lyžování, náhradní rukavice. Provozu schopné běžky, běžkařské boty kompatibilní s vázáním, hole. Sjezdové lyže s potvrzením o seřízení, sjezdové boty,helma, hole, brýle. Malý batůžek.

Dále se může hodit: opalovací krém, jelení lůj, šátek, termoska, zajímavá hra nebo deskovka na večer.

Ešus nebude potřeba.

Dotazy směřujte na Sama nebo Sokola.