Nové dveře na klubovnou – crowdfundingová sbírka

Milí rodiče, kamarádi, bývalí členové střediska,
je to už skoro 40 let co naše oddíly našly domov v domečku na Pivovarské ulici. Za tu dobu se podařilo z takřka ruiny vybudovat krásnou základnu, která v současnosti poskytuje přístřeší Vlčatům, Traperům a děvčatům z Vyrion. Postupem času se podařilo vybudovat sociální zařízení (dřív se chodilo na latrímu na dvorek), postavit na půdě klubovny pro vlčata a holky. V posledních dvou letech jsme modernizovali elektrické rozvody, pořídili nové topení k Vlčatům a holkám, museli jsme kompletně zrekonstruovat izolaci pod střechou nad klubovnou Vyrion a vyřešit velkou havárii vody, kdy byla značná část stropu u Traperů promáčená. Samozřejmě zároveň probíhají nikdy nekončící drobné opravy.
Na letošek máme v plánu další velkou investici.
Vstupní dveře do klubovny už pomalu přestávají plnit svou funkci, přežily dokonce kdysi útok výbušninou (stopy na prahu viditelné dodnes) a proto jsme se rozhodli je vyměnit. V plánu je pořídit bezpečnostní dveře včetně nových zárubní, které budou ovládány čipem nebo kódem. Důvodem je stále větší provoz na klubovně, kterou často využívají i mimo Brněnští skauti atd... Projekt se nyní nachází těsně před realizací, dveře a stavební firma je objednána, záloha zaplacena a 16. listopadu bychom již měli slavnostně otevírat nové dveře. A teď se dostáváme k tomu hlavnímu - jak říkával pan profesor VK - peníze až na prvním místě. Projekt financujeme z části z dotace (40.000,-), z části od sponzorů, ale podstatná část pořád leží na bedrech střediska. Celková cena projektu je 157.000Kč z čehož máme zatím pokrytou zhruba polovinu.
Rozhodli jsme se tedy požádat o pomoc Vás a vyhlásit crowdfundingovou sbírku na nové dveře.
Přispět lze jakoukoliv částkou, středisko Vám může vydat potvrzení o daru pro daňové účely. Pokud se rozhodnete přispět, budeme rádi pokud si vyberete příslušnou odměnu, jako poděkování za vaši přízeň.

Co je možné obdržet:
    Minimální příspěvek 500,- dřevěná klíčenka s logem střediska a poděkováním
    Minimální příspěvek 1.000,- klíčenka a nůž s logem střediska (gravírování zajišťuje Laser Wood Brno )
    Minimální příspěvek 2.500,- klíčenky a wellness pobyt pro 2-4 osoby v naší střediskové sauně.
    Minimální příspěvek 10.000,- samozřejmě klíčenky a možnost zúčastnit se táborového ohně na táboře 2023 na Lásenici (či u Vlčat na tábořišti) s bohatým doprovodným programem (jedna noc, příjezd odpoledne a odjezd další den po obědě - bude upřesněno).
Číslo účtu pro příspěvek: 2800726351 / 2010

S případnými dotazy, vyřizováním dárcovských smluv a vyzvedáváním odměn se obracejte na zástupce vůdce střediska Sama (Honza Hanák, honza.hanak@gmail.com, 723070651)


Ukázka odměn: