Obnova schůzek Traperů

Vážení rodiče, kamarádi,

konečně jsme se dočkali! Od 10.5. je možné se za určitých podmínek (viz níže) potkávat ve venkovních prostorech ve skupinách až do 30 osob. Rozhodli jsme se proto obnovit schůzky, v pondělí a čtvrtek od 17 do 19h.

(Snad si ještě kluci pamatují, který den chodili :) )

Podmínkou účasti na schůzkách ovšem bude prokázat bezinfekčnost a to jedním z následujích způsobů:

  • předložením potvrzení ze školy o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami
  • předložením potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami (nárok na antigenní testy zdarma ve veřejném testovacím místě má každá osoba jednou za tři dny)
  • čestným prohlášením od zákonného zástupce o absolvovaném antigenním testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami (možný vzor čestného prohlášení)
  • předložením potvrzení o absolvování RT-PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
  • čestným prohlášením od zákonného zástupce o absolvovaném RT-PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (možný vzor čestného prohlášení)
  • předložením potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž u osoby uplynula doba izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dnů.

Pokud by bylo nezbytně nutné, máme možnost zajistit otestování na klubovně, raději bychom to ovšem nechali profesionálům. V blízkosti klubovny se jde otestovat buď v rámci nemocnice u sv. Anny, nebo na výstavišti.  Dokumenty od vás zřejmě budeme muset vybírat a schraňovat, tak prosíme o vstřícnost.

Doufáme, že nutnost potvrzení otestování nebude příliš velká překážka, a že se v co největším počtu uvidíme na schůzkách!

Za Trapery,

Rolf

Komentáře

  1. Tobiáš Zimula

    Takže na schůzky bez testu nemůžeme?