Odběr článků a diskuze

spamNa stránkách přibyly dvě novinky. První z nich je možnost odběru „čerstvých“ článků, druhou pak diskuze pod každým příspěvkem. Obě vychytávky byly k dispozici na předchozí verzi stránek, s přechodem na novou se na čas ztratily a teď jsou zpět.

Odběr

K přihlášení odběru je třeba vyplnit emailovou adresu na stránce Články (spodní okraj levého menu). Po odeslání adresy by Vám na mail měla přijít zpráva s odkazem pro potvrzení registrace – díky tomu nemůže nikdo Vaši emailovou adresu registrovat bez Vašeho souhlasu. Odběr je samozřejmě možné kdykoli zrušit. Stačí kliknout na odkaz pro odhlášení, který se nachází na konci každé zprávy informující o zveřejnění nového příspěvku.

Pozor: Pokud potvrzovací email nemůžete najít v doručené poště, pravděpodobně skončil ve spamu (viz obrázek). Když u zprávy označíte, že se nejedná o spam, měly by být ostatní emaily z našich stránek doručovány bez problému.

Diskuze

Pod každým nově zveřejněným článkem se automaticky, pokud to autor daného příspěvku nezakáže, otevře diskuze. Ta má sloužit jako jednoduchý komunikační kanál pro vznášení dotazů či připomínek a řešení případných nejasností.

Diskuze zůstane otevřena vždy po dobu jednadvaceti dní od zveřejnění článku. Na jednotlivé komentáře v diskuzi lze odpovídat až do pátého vlákna.