Online přihlašování na výpravy

Pro pohodlnější přihlašování na výpravy je odteď možné využívat formulář umístěný přímo pod poutačem (v případě že jej autor poutače aktivuje). V článku se dočtete, jak na to.


Kdo: Formulář se zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům. Pro vytvoření účtu pošlete své jméno, příjmení a emailovou adresu Gibbsovi (vaclav.raida@gmail.com). Krátce nato by Vám měl přijít email s automaticky vygenerovaným heslem, které si můžete po přihlášení do WordPressu změnit. Účet může mít založený člen střediska (Trapeři se jistě zvládnou přihlásit sami), oba rodiče, starší sourozenec…

Obrázek 1: Příspěvek s poutačem před přihlášením do WordPressu. (Klikněte pro zvětšení.)

Jak: Po přihlášení do WordPressu – buď kliknutím na odkaz v poutači (obr. 1) nebo na adrese https://www.vlcata.org/wp-login.php – se Vám v příspěvku s poutačem zobrazí jednoduchý formulář pro přihlášení na akci (obr. 2).

Obrázek 2: Přihlašovací formulář. (Klikněte pro zvětšení.)

Kolik: Přihlášení na akci můžete provést libovolně mnohokrát. Pokud máte v oddíle více než jednoho potomka, není třeba zakládat více účtů, stačí pouze odeslat formulář vícekrát s různými jmény. To samé platí v případě, že chcete přihlášku na akci změnit. Příklad: Přihlásíte svého potomka na výpravu dva týdny před jejím začátkem, dítě ale týden před výpravou onemocní (viz obr. 3).

Přehled všech předchozích přihlášení na danou akci se zobrazuje drobným písmem na začátku formuláře, platný je vždy nejnovější záznam (ten nejvíce nahoře, viz obr. 3).

Obrázek 3: Přehled všech předchozích přihlášení. Z jednoho účtu je možné provést libovolný počet přihlášení. (Klikněte pro zvětšení.)

Dokdy: Přihlašování na akci může být časově ohraničeno. Pokud autor poutače zvolí časový limit, uvidíte jej v pravém horním rohu formuláře (obr. 1–4). Po uplynutí lhůty formulář zmizí (obr. 4), pro změnu stavu přihlášky je však stále možné kontaktovat vedení Vlčat nebo Traperů.

Obrázek 4: Konec přihlašování. (Klikněte pro zvětšení.)

Test: Vše si můžete vyzkoušet na konci tohoto příspěvku přihlášením na fiktivní akci, která nikdy neproběhne. V tomto případě není přihlašování časově omezeno.

[prihlaseni_na_vypravu]