Podzimky Traperů

Krajina již nabývá podzimní náladu, když se koruny stromů začínají zbarvovat do oranžova, červena, žluta a hněda. Ještě nám zbývá pár týdnů, než se poslední listy snesou k zemi, začne foukat studený vítr a ze světlé části dne zbude asi pět minut. Než však zima nastane, čekají nás podzimní prázdniny, jedna z posledních letošních příležitostí k užití si života ukládajícího se k zimnímu spánku. Proto neváhejte a vydejte se s námi po dvou letech na Podzimky.

Prázdniny jsou letos vyhlášeny (i se státním svátkem a víkendem) na 27. - 31. října. My se společně potkáme až v den výročí vzniku samostaného Československa 28. 10. Výprava skončí v neděli 31. 10. Stejně jako v roce 2019 pojedou Trapeři společně se skautkami z řad Vyrion (vlčata jedou se světluškami). Opačně než v letech 2018 a 2019 ale nepojedeme do města, nýbrž navštívíme přírodu jižní Moravy.

Sraz: čtvrtek 28. 10.  8:30 pod hodinami

Návrat: neděle 31. 10. 15:05 tamtéž

Cena: 600,-

S sebou: oběd a svačinu i s pitím na čtvrtek (prvním společným jídlem bude čtvrteční večeře) - pokud možno zabalte oběd do alobalu, vybavení na vícedenní výpravu, karimatka, spacák, dostatek dostatečně teplého oblečení na 4 dny, přezůvky, šitíčko, nůžky, sirky

Covid: Na akci dojde k míchaní kolektivů, pročež jsme nuceni vyžadovat čestné prohlášení,... Opět Vás (rodiče) tedy musíme požádat o vyplnění následujícího dotazníku zde. Nevyplníte-li dotazník, přineste prosím vytištěné čestné prohlášení, platné potvrzení o testu, očkování nebo prodělané nemoci na sraz.

V případě dotazů se obracejte na Hagina (jonas.mahel@seznam.cz, 732 909 460).

Na všechny se těší vedení Traperů!