POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE – DŮLEŽITÉ !!!!

Důležité informace k zimnímu táboru - neberou se žádné lyže ani boby!! Více čtěte v článku.Po diskusi na střediskové radě, sledování předpovědi počasí a aktuálních map sněhové pokrývky jsme se víceméně shodli na tom, že pojedeme na zimní tábor bez lyží, běžek i bobů.
Aktuálně je v okolí Hojsovy Stráže do 5 cm sněhu a navíc pouze v ostrůvcích. Na hřebenech je sněhu do 20 cm, ale je velmi mokrý a rychle taje. Na sjezdovkách sice sníh je, ale teploty až 15°C a občasné deště mu rozhodně neprospívají. Proto prosím dbejte, aby měli kluci s sebou dobře ošetřené pohorky a pláštěnku.
V okolí je množství zajímavých míst, kam lze pohodlně dojít i pěšky.
Co se týče oblečení, je třeba ho přizpůsobit počasí. Po celou dobu pobytu se budou teploty pohybovat v rozmezí 7 - 15°C, v druhé polovině týdne očekávejme sem tam déšť. Proto můžeme batohy trochu odlehčit o těžké svetry a bundy a dát přednost lehčím mikinám a větrovkám.
Co nezapomenout: přezůvky, baterku, vybavení na schůzku, kroj, KPZ.
Na sraz se kluci dostaví v kroji.
Na závěr výpis řádně platících členů:
Vojtěch Piskač, Vojtěch Kocman, Bořek Kramný, Lukáš Macík, Vítek Šenkýř, Dingo, Martin Fantal, Tadeáš Trbušek, Jan Otépka, Jonáš Mahel, Rolf, Spok, Cahir, Vinci, Datel, Chan - kin, Rosťa, Rick.
                                                                        Těší se vedení 22.střediska