Reklama na www.vlcata.org?

Možná jste si všimli, že se na těchto stránkách objevila reklama. Asi si říkáte, jetsli je to potřeba, proč tady něco takového vůbec je a podobně. Pokud se chcetě dozvědět o důvodech, čtěte dál.

Od jisté doby jsme začali používat (mimo své vlastní domény www.vlcata.org) placený webhosting. Vedlo nás k tomu několik důvodů, jedním z nich bylo i to, že nemám tolik času, abych řešil technické problémy a "vychytávky" free webhostingů, například situaci, kdy den před táborem vypadne server a není jasné, kam se teda vlastně budete dívat na fotky. U placeného hostingu je jistá úroveň technické podpory a výpadky jsou taky, nicméně jsou řešeny operativně.

Začali jsme na nejlevnější variantě, tj. za 45 kč měsíčně, nicméně během tábora 2006 jsem musel navýšit parametry webhostingu tak, že nás stojí 600 Kč ročně. No a protože jsem nechtěl zatěžovat rozpočet střediska (první platbu jsem zasponzoroval) a Google začal nabízet obsahovou reklamu pro české stránky, rozhodl jsem se, že si stránky na sebe vydělají samy. Z jiných stránek - www.skaut-brno.info vím, že tato reklama zaplatí právě tento hosting. Pokud by vám přítomnost reklamy na těchto stránkách tak vadila, že by vám přišlo lepší poslat na podporu 900 kč, můžou být opět bez reklamy :-).