Roverský stan

Roverský kmen má k dispozici stan pro 4 osoby. Některé jeho komponenty potřebují vyměnit. Budeme jeho životnost prodlužovat nebo ho odepíšeme? Kdo má zájem prodloužit čtěte dál.

Již pátým rokem máme roverský stan. Předchozí stany, co jsem měl ve správě, byly po pěti letech vyřazeny. Důvodem bylo vždy zteření tropika a jeho následný rozpad. Stan, co máme v současnosti, má následující vady:

 1. špatná konstrukce – duralové tyčky
 2. rozjetý zip tropika
 3. V případě odstranění těchto závad je stan opět připraven pár let ještě dobře sloužit. Odstranění závad se neobjede bez finanční injekce. Samotnému se mi tato investice nechce absolvovat. S Činčou stan máme a závislí na něm nejsme. Stejně jako ostatní, stan má dnes již většina. Domnívám se, že stále budeme jezdit na akce, kde by byla možnost stan pro 4 osoby využít a tak dávam v plén následující návrh:

  1. Konstrukce – výměna konstrukce vyjde na cca. 1.600,- Kč
   V případě, že se na tuto opravu složíme, pořízení nové konstrukce rád zařídím
  2. Výměna zipu – zajistím já
  3. Všichni kdo máte zájem stan dál využívat se můžete veřejně vyjádřit v diskuzi, zda prodloužíme životnost stanu, nebo ho odešleme do věčných lovišť.

   K čemu a komu slouží roverský stan:
   Všem členům 22.střediska na jejich akcích

   Kdo má roverský stan ve správě:
   V současnosti já, pokud se najde jiný zájemce, který stan uskladní a bude vydávat, nebráním se předání do jiných rukou.

   Stan byl na nespočetném množství akcí a pravidelně byl k dispozici Vlčatům na táborech.

   Technické parametry:
   Alpine 3 - Rock Empire
   Stan s ventilací pro 3 - 4 osoby. Prut umístěný v horní části tropika vytváří dvě velmi prostorné apsidy. Použitelný celoročně za všech podmínek.