Trapeři – Závěrečné covid informace před táborem

Vážení rodiče,


vypadá to, že podmínky pro tábor už jsou definitivní a měnit se nebudou. :) Připomněl bych tedy avizovaný požadavek prokázání bezinfekčnosti na tábor. Tu prokážete negativním PCR testem a podepsaným dokladem o bezinfekčnosti (nahrazuje to v Džungli, poslední strana, zbytek platí normálně). Více v článku.

1): Negativní testy: Moc bych vás všechny poprosil, abyste využili PCR testování a buď se prokázat dokladem o jeho provedení, nebo čestným prohlášením o jeho provední v rámci školských zařízení (viz přiložené pdf).

S antigením testováním se totiž pojí další organizační obtíže, kterým bychom se rádi vyhnuli. Na test PCR metodou máte nárok na proplacení od pojišťovny 2x za měsíc a např. na Výstavišti lze stále najít volné termíny. V případě problémů se na nás neváhejte obrátit, Junák má případě další možnosti.

2) Potvrzení o bezinfekčnosti je standardní dokument, přikládám v pdf.

3) Nakonec bych vás rád poprosil o jednu věc: Někteří z vás se mi již hlásili, že pojedou na brigádu. Prosím vás, napište mi to ještě mailem či sms, ať v tom máme pořádek (a nakoupíme dostatek špekáčků na večeři :) )

 

P.S.: Příspěvek píši za Trapery, ale stejná pravidla platí i pro tábor Vlčat.

Rolf

tabory-prohlaseni-o-bezinfekcnosti-2021-covid-19

Čestné prohlášení o provedení testu na přítomnost viru SARS-CoV-2