Veselé Vánoce a šťastný Nový rok přejí Trapeři

Po 32 letech existence oddílu Traperů jsme se letos poprvé nesešli u oddílového stromečku na Vánoční výpravě. Protože jsme se, ale o stromeček nechtěli připravit úplně, je pro vás jeden nachystaný i tak.

Při jeho hledání si tak můžete zažít příjemný půl den v krásné přírodě Moravského krasu. Nezapomněli jsme ani na dárečky. Takže pro ty kteří se rozhodnou vyrazit, je připraven malý poklad, ze kterého si můžete vzít jeden dárek (platí i pro sourozence, kamarády.. kteří se účastníí s vámi)

Každému z rodičů našich členů, nebo přímo vám na které máme email přijde dokument, jehož součástí je Hrací plán.Musí se vám podařit obejít všechny stanoviště na něm vyznačené a na nich získat příslušné hesla. Ty vložte do tajenky. její znění jednak označuje místo kde najdete ozdobený stromek a zároveň je to heslo které otevře instrukce jak se dostat k pokladu.

Celkově ujdete asi 6 km, na jednom stanovišti se jeden z vás umaže. Potřebovat budete, oblečení vhodné do přírody, svítilnu,mobilní telefon s internetem a ideálně s aplikací Mapy.cz. Můžete přinést i vlastní ozdobu na stromek, v tom případě použijte jen přírodní a poživatelné materiály.

Hodně zdaru při hledání pokladu přeje vedení Traperů.

  1. obejdi stanoviště a získej hesla
  2. hesla vyplň do tajenky
  3. najdi stromek a otevři si cestu k dárkům
  4. pro zadání hesla do formuláře použij velká písmena bez diakritiky

Heslo z tajenky zadejte zde:

Nepodařilo se vám najít některé stanoviště, nebo něco selhalo? Součástí zvacího emailu je i dokument který obsahuje nápovědu!