Záčátek oddílového roku Traperů, plán akcí a družinové schůzky

Milý rodiče a členi!

Čas prázdnin se již pomalu ale jistě přehupuje ke svému konci, což pro nás znamená jediné. Začátek oddílového roku 2023/24. Pro více informací čtěte níže.

Oddílový rok 2023/24 zahájíme tradičně 2 oddílovými schůzkami a víkendovou zahajovací výpravou. Letos oddílové schůzky proběhnou 14. a 21. září. Sejdeme se v obou případech na klubovně (Pivovarská 9) v 17:00. Plánovaný konec je v 18:30. Na oddílové schůzky si nezapomeňte oddílové triko nebo skautský kroj! Dále samozřejmě také vybavení na schůzku (blok, pisadla, šátek,...).

V termínu od 22.-24. 9. proběhne zmíněná zahajovací výprava. Ohledně ní vydáme více informací v samostatném příspěvku začátkem září. Posléze již budou každý týden jako obvykle družinové schůzky a následně další výpravy. Termíny výprav naleznete již teď v aktualizovaném plánu akcí.

Přihlašování na družinové schůzky (chápejte jako výběr dne, kdy na schůzky vy/vaše dítě bude chodit) zahájíme v pondělí 4. září. Bude ohledně něj zveřejněn další příspěvek zde na webu, ve kterém naleznete odkaz na google formulář, přes který se/své dítě přihlásíte. Do formuláře se budou vyplňovat vámi preferované dny, kdy chcete na schůzky chodit. Družinové schůzky se až na naprosté výjimky (státní svátky a prázdniny) budou konat každý týden. Letos budou stějně jako loni družiny tři. Vybereme nejideálnější tři dny v týdny ze čtyř možných (pondělí - čtvrtek) podle toho, jak to vám/vašim dětem bude vyhovovat.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obracejte se prosím v první polovině září na Kana (zástupce náčelníka), náčelník bude indisponován.

Přejeme vám krásné poslední chvíle prázdnin!

Na všechny se těší,

Vedení Traperů!