Závěrečná výprava Vlčat (19.-21. června)

A je to tady! Celý rok jste stoupali po těžké cestě, sbírali jste mnoho zkušeností, o kterých se nikomu ani nezdálo, překračovali jste mnoho překážek a párkrát jste dokonce zažili pocit nezdaru, ale i tak jste se vždy hrdě jediovsky oklepali a s novými očekáváními vyšli vstříc dalšímu postupu. A ten končí zde! Proto vás všechny zveme na poslední jediovskou misi, kde se již někteří s vás dostanou na tolik vytoužený nejvyšší post Mistra Jedi …

Sraz: v pátek v 16:00 na ÚAN Zvonařka u ústřední tabule

Návat: v neděli v 16:14 na Hlavním nádraží pod hodinami

Cena: 250,-

Vybavení: Vybavení na dvoudenní výpravu (na stránkách), hadráky (alespoň 3), cca půlmetrová dřevěná násada na smeták (dá se sehnat v jakémkoliv obchodě pro kutily v centru Brna), ešus+lžička, igelit a karimatka.

Jídlo: páteční večeře z domu, buchty na snídani, půl bochníku chleba, pomazánkové máslo, paštika, instantní ovesná kaše, 2 kusy ovoce, 2 tatranky a o zbytek se postará vedení + nezapomenout na minimálně 1,5 litrů objemnou láhev s pitím.

Tentokrát dáme druhý pokus krásnému okolí Dalešické přehrady, a tak je třeba nezapomenout, že se bude spát venku pod přístřeškama. Proto znovu připomínáme, aby děti zbytečně netahaly horu oblečení, kterou stejně nevyužijí. Bohatě stačí jedny pořádné pohorky (ne tenisky), dlouhé kalhoty, k tomu kraťasy, jedna mikina, jedna větrovka, maximálně 2 trika, spodní prádlo, spací oblečení a oddílové tričko na sraz k tomu. Přece nikdo nechceme děti strhat zbytečně těžkými baťohy.

Účast prosím nahlašujte Čikovi na tel. 734 574 242 nejpozději do úterního večera. Taktéž jakékoliv otázky směřujte na něj.

Na všechny se těší

Vedení Vlčat