Zlatá horečka traperů 28. – 30.4.

Drazí kamarádi, Vážení rodiče,

na konci dubna nás čeká opět jedna z tradičních výprav, jejíž počátky se datují již před revoluci. Mezi mnohými je neoblíbená pro své drsné podmínky, jinými přesně z tohoto ale i z dalších důvodů považována za jednu z nejlepších. Není řeč o ničem jiném než o Zlaté horečce.

 

Motivací Zlaté horečky tradičně bývá honba za bájným pokladem po skupinkách badatelů. Týmy se potýkají s nástrahami divoké přírody a prokazují své dovednosti u úkolů zadaných dobrotivými pocestnými, aby nakonec došli až k samotnému cíli a zapsali se do historie, jako další vítězný tým.

Budeš právě ty, ten, který dovede svůj tým jako první k vítězství? Přijeď na letošní tradičně netradiční Zlatou horečku a zjistíš to.

 

Sraz: pátek 28.4. 16:20 pod hodinami (vlak jeden 16:43)

Návrat: neděle 30.4. 16:10 tamtéž (příjezd 16:06)

Cena: 150 Kč

Protože výprava se odehrává po celou dobu venku (včetně dvou přespání) je nutné sbalit vhodné vybavení. Počítejte prosím s veškerými rozmary počasí a terénu. Vezměte si kvalitní obuv, nepromokavé oblečení, neberte zbytečnosti. Uložení náhradního oděvu do igelitových pytlíků také nemusí být ku škodě.

S sebou: vybavení na vícedenní outdoorovou výpravu, speciálně: karimatku/hamaku, igelit pod sebe, šátek, uzlovačku, postačí 1 díl ešusu, nůž, sirky, nemusíte brát přezůvky do budovy.

Jídlo: protože nebude možné nést a vařit společné pokrmy (z důvodů putovního charakteru výpravy), ponesete si veškeré potraviny každý sám. Proto jsme se také rozhodli, že jejich konkrétní výběr ponecháme na vás. Doporučujeme však následující: 2x snídaně (buchta), 2x oběd (pečivo s něčím), páteční večeře, sobotní večeře (bude oheň, tzn možnost opečení špekáčků + pečivo), svačinky (cca 4x).

Z hlediska dopravy a rozdělení do skupin prosím vyplňte následující dotazník: https://forms.gle/kAxB7rZED6RG8TnL8

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Orma (tel. 606444126, email rostislav.mahel@gmail.com)