Zlatá horečka Traperů 3. – 5. května

Milí kamarádi,

S vidinou zlepšujícího se počasí plni očekávání vyhlížíme námi velmi oblíbenou výpravu - Zlatou horečku. Duchaplná putovní výprava nás letos zavede do prostředí hlubokých bučin Chřibů. Pojeď s náma bloudit po lese a užívat si přírodu. 

Sraz: pátek 15:55 tradičně "pod hodinama, co nejsou hodiny, na poště, která není poštou"

Návrat: neděle 18:33  tamtéž

Cena: 200,-

Protože výprava se odehrává po celou dobu venku (včetně dvou přespání), je nutné sbalit vhodné vybavení. Počítejte prosím s veškerými rozmary počasí a terénu. Vezměte si kvalitní obuv, nepromokavé oblečení, neberte zbytečnosti. Uložení náhradního oděvu do igelitových pytlíků také nemusí být ku škodě.

S sebou: vybavení na vícedenní outdoorovou výpravu, speciálně: karimatku/hamaku, igelit pod sebe, šátek, uzlovačku, ešus dle vlastní volby jídla, nůž, sirky. Přístřešky zajišťuje vedení.

Jídlo: protože nebude možné nést a vařit společné pokrmy (z důvodu putovního charakteru výpravy), ponesete si veškeré potraviny každý sám. Proto jsme se také rozhodli, že jejich konkrétní výběr ponecháme na vás. Doporučujeme však následující: 2x snídaně (suché ovesné vločky mají skvělý poměr výživnost/váha), 2x oběd (v lese se dají sbírat brouci a na lukách kořínky), během páteční a sobotní večeře bude možnost využít oheň tzn. vemte si buřte, dostatek svačinek (podle mlsnosti) a alespoň 1,5 litrovou láhev na vodu (bude mnoho možností si ji po cestě doplnit, na pitný režim vedení dohlédne).

V  případě dotazů neváhejte kontaktovat Svena (tel. 733 201 630, email okovar10@gmail.com) či Hagina.

Na všechny se těší,

vedení Traperů!