10 let Kondorů

Redakci Džungle se dostala do rukou velmi zajímavá publikace – „Kondoři – 10 let“. Protože nás publikace velmi zaujala, chtěli bychom z ní přetisknout část i v Džungli. Tato brožura stojí za povšimnutí i tím, ze je psána ručně, což dnes nebývá už tak obvyklé.

Zamyšlení členů družiny

Je tady sranda, dost se hrajou hry, chtělo by to špetku chili a masa! Kondoři jsou bomba, akorát ta morseovka… No, no, je jí ňák moc! Rádci trochu poťouchlí a zbytek taková směska ufounů, která patří do Bohnic.

Ged

Kondoři byli stále na posledním místě (stále ne, ale většinou jo). Mohla by být kapánek lepší. Rádci jsou celkem dobří, hlavně že je tady sranda. Ale ty výsledky by mohly být opravdu lepší. No a myslím, že by tady mohli být kamarádštější. Howg

Bart

Co si myslím o družině. Jsou tam dobří rádci a členi, je to dobrý, protože je tam naučné téma a potom hrací.

Buck

Moje družina se jmenuje Kondoři. Já si myslím, že jsme moc dobrej oddíl a máme docela dobrý členy, třeba: Mýval, Mim, Pirát a taky Duke, kterej se furt směje. Taky výpravy jsou dobrý – třeba na Čertův most a do kopců okolo Tišnova a podobně. Hlavně bylo fajn, že hrajeme baseball. Nikdy se tu nehádáme. Je tu sranda a hry. V tom oddíle se mi zalíbila hra (nevím jak se jmenuje, tak jsem jí dal název Sám – kviz).

Darwin

A teď pár slov od Mima

Kondoři: Nejsme vůbec špatná družina, i když občas nevyhrajem, tak máme vždy dobrou náladu. Naše prohry nám na náladě nic neuberou, protože jsme si už zvykli. Jinak jsme jako každá družina. Rádcuji nyní s Mývalem již třetí rok a do jiné bych už nechtěl.

Mim