Archiv roku : 2007

Reklama na www.vlcata.org?

Možná jste si všimli, že se na těchto stránkách objevila reklama. Asi si říkáte, jetsli je to potřeba, proč tady něco takového vůbec je a podobně. Pokud se chcetě dozvědět o důvodech, čtěte dál.

Číst více

Informace o chodu oddílu do konce roku

Tento týden, tedy 17.-21. prosince, již nebudou družinové schůzky. Trapeři se sejdou az po Novém roce, ve čtvrtek 3. ledna od 17:00, na oddílové schůzce, kam je třeba přijit v kroji či oddílovém triku. Hned v sobotu 5. ledna bude jednodenní výprava. Přejeme všem klidné Vánoce a příjemný začátek nového roku. Trapeři

Číst více

Družinovky

Informace pro některé jedince, individua, exoty, egoisty, fanatiky, jež nechodí na jedinečné, individuální, exotické, fanatické schůzky. Nic složitého to není, nebojte. Jen velice, velice stručné věci.

Číst více

Inzerce – běžky a krojová košile

Prodám běžky SPORTEN 160 cm vysoký i s vázáním, s hůlkama 115 cm a botama č. 24, třeba by na zimák někdo potřeboval! A taky jednu skautskou košili vel. 152, není to ještě ta stará žlutohnědá, ale ta novější.

Číst více

Stránská skála

Jak jsem slíbil, uveřejňuji pár odkazů, kde najdete informace o podzemí na Stránské skále.

Pro ty, kterým se nechce googlit, je tady několik odkazů, kde najdete, co je za pancéřovanými dveřmi, kde je ještě funkční kryt civilní obrany. Informace o tom, k čemu sloužily ostatní štoly a chodby na Stránské, najdete zde.

Číst více

Batoh Zdarma

Daruji za odvoz batoh značky Gemma. Batoh má objem 45l a je vhodny jak pro Vlčata tak i Trapery na vícedenní výpravy a tábor. Pokud máte zájem, napište si o něj na r.smital[zavinac]volny.cz nebo na 724 295 222.

Číst více

Multimediální prezentace 2007

Letošní Multimediálni prezentace proběhne 23. listopadu. Začátek prezentace je v 18 hodin a koná se ve Velkém přednáškovém sále v objektu OD Klášter na Josefské 1. Na programu je: – Diašou na téme \’Oddílový rok\’ – Film z letošního tábora \’Synové Džingischána\’ – a něco na závěr… Zváni jsou všichni Trapeři, Vlčata a Roveři včetně jejich širokého příbuzenstva a kamarádů i kamarádek, jakož i všichni příznivci našeho střediska.

Číst více

Drakiáda

Informace o výpravě Drakiádě, jež proběhne 3.-4.11.07 pro ty, kteří si zásadně neopisují poutače na schůzkách.

Číst více