Archiv měsíce: Září 2007

Hlavní role obsazeny

Potěšující zprávou ze světa filmu je, že se podařilo obsadit dvě nejhlavnější role právě natáčeného filmu Emisar. Více podrobností se dočtete v nejbližší době na www.emisar.info.

Číst více

.. co se nakonec dělo na \’Frisbee\’ a kdy bude další?

První sraz na kofolu byl v 15:00.. Jelikož mi postupně všichni volali a psali, že dojdou až později, tak jsem na tom Mendlově náměstí nestála ve tři, ale psala pro změnu Čekanka(které se znovu omlouvám!) a zjistila jsem, že jsem zapomněla na jednu osobu, která se neomlouvala, že nedojde včas. Tak jsem se sbalila(i s Pelopsem) a šli jsme za Čekankou. Sedli jsme si na kofolu a postupně přicházeli další.

Číst více

Emisar – natáčení brzo vypukne!

Přípravy k natáčení nového filmu začaly prvním čtením námětu a scénáře. Medvídkův skromný domek se v první zářiové pondělí stal útočištěm štábu připravovaného filmu Emisar.Štáb ve složení: Medvídek, Sokol, Smoke, Včelka, Ged, Bart a Sáhib na této první přípravné schůzce přečetl navrhovaný námět, který byl schválen a také proběhlo čtení první verze scénáře, nad nímž se rozproudila živá debata na té nejvyšší umělecké úrovni. (Nejvíc konstruktivních připomínek měl samozřejmě Sáhib).

Číst více

článek Jamboree\’ v Reflexu

Přečetl jsem si tento článek dneska v Reflexu (Reflex č. 34 – z 23. srpna 2007, str 64-65) a utvrdilo mě to v mém názoru, o čem že to ten skaut je.Ne o tom umět přehršle věcí ale… no přečtěte si ho sami:P… \’Jamboree\’

Číst více

Tour Du Mont Blanc – pozvání na akci

Legendární trek okolo masivu Mt. Blancu s výhledy na alpské velikány jako Matterhorn, Monte Rosa …. Nejvýše dosažená výška je 2.758 m.n.m. Termín: 28.9. – 7.10.2007 (10 dní – 28.9. státní svátek). Bližší info u Rejska – r.smital@volny.cz. Předběžní zájemci: Šiška, Činča, Tuck, Sáhib, Smoke

Číst více