Archiv měsíce: Prosinec 2020

VLČATA – Registrace a přihlášky

Dobrý den/Ahoj,
Jako každý rok, tak i letos, je nutno zaplatit registraci viz. článek https://www.vlcata.org/registrace-2020-transparentni-ucet.html. K tomu abychom byli schopni registraci provést a spárovat s danou osobou je nutná vyplněná přihláška, kterou jsme v papírové podobě rozdávali na prvních oddílových schůzkách. Od spousty z vás ji nemáme vyplněnou a vrácenou kvůli koroně, tak bychom vás všechny, kteří jste začali do oddílu chodit v roce 2020 poprosili o pozornost.

Číst více

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok přejí Trapeři

Po 32 letech existence oddílu Traperů jsme se letos poprvé nesešli u oddílového stromečku na Vánoční výpravě. Protože jsme se, ale o stromeček nechtěli připravit úplně, je pro vás jeden nachystaný i tak.

Při jeho hledání si tak můžete zažít příjemný půl den v krásné přírodě Moravského krasu. Nezapomněli jsme ani na dárečky. Takže pro ty kteří se rozhodnou vyrazit, je připraven malý poklad, ze kterého si můžete vzít jeden

Číst více

(Opět) Přerušujeme činnost – Vánoční výprava Traperů se ruší

Vážení rodiče,

s lítostí oznamujeme, že opět musíme od pátku přerušit oddílovou činnost. To znamená, že musíme zrušit vánoční výpravu.

Ve čtvrtek proběhne poslední schůzka, příště se sejdeme až v novém roce. Kdy přesně, to je ve hvězdách … ale určitě dáme vědět.

Krásné svátky a hezký nový rok přeje vedení Traperů

Číst více

!!!POZOR ZMĚNA!!! Vánoční výprava Vlčat se ruší.

Vzhledem k tomu že se od pátku platí 4. stupeň PES, tak se Vánoční výprava výprava nebude moci uskutečnit. Velice nás to mrzí a proto jsme vymysleli náhradní plán. 

Ve čtvrtek 17.12.2020 se uskuteční Vánoční oddílová schůzka.

začátek: 17:00, sraz před klubovnou 

konec: 18:30, též před klubovnou

S sebou: teplé oblečení (během celé schůzky budeme  venku), vánoční náladu a také nějaký ten dárek (stačí jeden, budeme si náhodně rozdávat.)

Vedení

Číst více

Vánoční výprava Vlčat

Zdravíme všechny, po delší odmlce se opět chystáme výpravu. Vydáme se do okolí krasu kde společně oslavíme skautské vánoce. Letos bude Vánoční výprava vyjímečně jednodenní. Zazpíváme si koledy a rozdáme dárky.

 

Sraz: 8:40 na Hlavním nádraží pod hodinama. (vlak jede 9:00)

Návrat: 19:00 opět pod hodinama. (příjezd od Adamova)

 

S sebou: teplé oblečení, jídlo a pití na celý den, vybavení na jednodenní výpravu (uzlovačka, stezka, papír a tužka,

Číst více

Vánoční výprava 19.12. 2020 Trapeři

Ač je situace nejistá a vládní nařízení se mohou změnit ze dne na den, pořád počítáme aspoň s jednodenní variantou Vánoční výpravy.
Přijdeme tak sice o některé z oddílových tradičních aktivit, ale tu nejoblíbenější oddílový stromeček a dárky si snad užijeme i letos.

Podrobné informace najdete níže

Číst více

VLČATA – oddilová činnost

Ahoj! Vlčata nyní oddílovou činnost formou schůzek nobnovují, ale budou mít jednodenní Vánoční výpravu 19. 12. o které budeme informovat nejpozději koncem tohoto týdne. Počítejte tedy s ní :-) Na všechny se těší vedení vlčat

Číst více

Registrace 2020 + Transparentní účet

Vážení zákonní zástupci,

blíží se nový kalendářní rok, se kterým se pojí zaplacení registrace. Za tyto peníze Junák mimo jiné poskytuje úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, technické i informační zázemí a mnoho dalšího, část peněz pak zůstaně ve středisku na náš provoz. Info najdete níže v článku, v případě dotazů kontaktujte Vuka na vuk@skaut.cz.

za středisko

Ged

 

částka: 550,-

termín: 31.12. 2020

číslo účtu: 2800726351/2010 (Fio

Číst více