6. 4. – Výprava s rodiči

Ani letos nezapomínáme na rodiče a zveme tedy všechny na sobotní výlet Moravským krasem, kdy nepůjde až tolik o to, urazit co největší vzdálenost, ale popovídat si, vyzkoušet si nové věci jak ze sportování, logiky či zručnosti a seznámit se vedením oddílu Vlčata a Traperů. A v neposlední řadě vyhrát v soutěži...
O co půjde a jak to bude probíhat:
Nejprve se všichni sejdeme na parkovišti u rybníka v Jedovnicích v 11:06 (https://mapy.cz/s/3q8gz)a vyrazíme krátkou procházkou směr Rudické propadání (cca 3,5km). Zde rozděláme náš "tábor" a vše podstatné tu a v blízkém okolí bude probíhat. Nejprve se však na louce u Kolíbek naobědváme a to formou pikniku. Doporučuji tedy pohodlnou deku a piknikový koš plný dobrot. Po obědě bude následovat několik aktivit, kde si bude moci každý vybrat, co ho láká a čeho se chce účastnit. Z těch zajímavějších určitě zmíním průlez Wanklovou chodbou, lezení na skalách Slza a Podhradí, slackline, šifrování a další. Vše až na Wanklovu chodbu nevyžaduje speciální vybavení, stačí jen oblečení do přírody. Na Wanklovu chodbu doporučuji oblečení na zašpinění a čelovku. Až se pořádně vyblbneme, tak se odebereme zpět do Jedovnic.

A teď ta soutěž:
Při pikniku proběhne soutěž o nejlepší domácí buchtu. Účastnit se můžou úplně všichni jedinou podmínkou je, že od každé buchty bude minimálně 10 ochutnávacích vzorů. Každý z ochutnávajících bude mít právě dva hlasy a buchta z největších počtem hlasů získá věcné ceny :-)

Shrnutí:
Sraz: 11:06 na parkovišti v Jedovnicích (https://mapy.cz/s/3q8gz)
Doporučená doprava: spoj 201 (Stará osada -> Jedovnice náměstí) 10:15 nebo auto
S sebou: oběd a svačinky, pití, soutěžní buchtu, vhodné oblečení a dobrou náladu
Návrat: dle nálady busem v 17:05 nebo 18:05 z Jedovnic nebo vlastním autem.


Těšíme se na vás!