(Bi)Cyklovýprava – Trapeři

Výprava na těchto jednostopých dopravních prostředcích proběhne v sobotu 25.5.2013. Můžete se těšit na trasu o délce 60km s mnoha krásnými výhledy, zajímavými sjezdy a obědovým překvapením.Na cyklovýpravu je potřeba, aby si všichni účastníci řádně zkontrolovali svá kola a další vybavení. Obzvláště si zkontrolujte duše a pláště, neodpadávající šlapátka a jiné části kola, seřízení přehazovaček a výšky sedátka a samozřejmě brzdy. Kontrolovat vše na srazu je pozdě!

25.5.2013

Sraz:08:30 Brno Kr. Pole nádraží (konečná tramvaje č. 6)
Návrat: 17:52 Brno Kr. Pole nádraží (konečná tramvaje č. 6)

Cena: 60.- (10.- viz. níže)
 
S sebou: 1x jízdenka na 2 zóny, svačina a rezervní oběd z domu (viz. článek níže), dostatek pití, vybavení na schůzku,
kolo v dobrém technickém stavu, helmu, kdo má, tak náhradní duši (výměna je rychlejší než lepení) a pumpičku.


Plán trasy:
Vyjedeme z Kr. Pole po cyklostezce přes Mokrou horu do Lelekovic. Dále přes lelkovadlo do Svinošic, Černou Horu s krátkou zastávkou na shlédnutí místního zámku. Po poledni se zastavíme v Žernovníku na oběd na místní uzenou klobásu. Dále po červené přes několik brodů do Skaličky, Kuřimi a přes hřeben zpět do Brna. Trasa měří přibližně 60km.

1) V 60.- za výpravu je myšleno 26.- na oběd v Žernovníku. Tzn., že kdo chce může si vzít vlastní oběd a za výpravu bude platit o 26.- méně. Děti přesto vybavte alespoň 1 rohlíkem na oběd, kdyby bylo z technických důvodů zavřeno.

2) Jízdenka a 25.- jsou myšleny na zpáteční vlak z Kuřimi, který využijeme pouze v případě, že nebudeme stíhat vrátit se přes hřeben sami.

3) Vybavte tedy prosím své děti minimálně 35.- (bez obědu v Žernovníku), v případě nevyužití vlaku vám bude 25.- vráceno.

V případě dotazů prosím volejte na 737 114 358 (Shorty)