Družinové schůzky Traperů v roce 2022/23

Níže čtěte důležité informace týkající se družinových schůzek.

Jak jsme již avizovali, družinové schůzky odstartujeme po dvou oddílových schůzkách a zahajovací výpravě. Tzn. že první družinovky letos proběhnou v týdnu počínajícím pondělím 26. září.

Přihlašování (chápejte jako výběr dne, kdy na schůzky vy/vaše dítě bude chodit) zahájíme v pondělí 5. září a bude trvat dva týdny, avšak kdo dřív přijde... Bude ohledně něj zveřejněn další příspěvek zde na webu, ve kterém naleznete odkaz na google formulář, přes který se/své dítě přihlásíte. Do formuláře se budou vyplňovat právě vámi preferované dny.

Družinové schůzky se až na naprosté výjimky budou konat každý týden. Letos budou stějně jako loni družiny tři. Vybereme nejideálnější tři dny v týdny ze čtyř možných (pondělí - čtvrtek) podle toho, jak to vám/vašim dětem bude vyhovovat.

Jelikož je nás v oddíle celkem dost, jsme nuceni omezit kapacitu jednotlivých družinek. Míst nebude méně, než členů, ale je možné, že se na jeden den v týdnu seskupí většina kluků a pak si bohužel ti, kteří se přihlásí pozdě, budou muset vybrat jiný den.

Proto prosím při přihlašování vypisujte doopravdy všechny termíny, kdy na schůzky můžete/vaše dítě může chodit, aby se nestalo, že na někoho, kdo jindy nemůže, nezbyde místo. Jsme nuceni tak učit pro psychické zdraví našich rádců a fyzické zdraví vašich dětí (2 rádci 15 divochů jen těžko uhlídají). Apelujeme na to také proto, že máme z loňska špatnou zkušenost právě se skupinkovaním členů, kdy se část oddílu smluvila na jeden den a v ten chodilo na schůzky 16 dětí, zatímco v jiný den jen 4…

Celé vedení Traperů přeje příjemný vstup do záčátku školního roku!

Komentáře

  1. Monty

    Pondělí, Úterý, středa, preferuju Pondělí