Přístup ke klubovně- věnujte prosím pozornost následujícím informacím

Věnujte prosím pozornost následujícím informacím:

Jak jste si jistě všimli, z důvodu rekonstrukce parovodu je uzavřen chodník v dolní části Úvozu, to zásadně komplikuje přístup k naší klubovně. Ještě horší situace je ovšem v okamžiku, kdy chcete projít od klubovny po Úvoze na Mendlák. Kvůli zaparkovaným autům u ústí Pivovarské, tedy dole pod klubovnou mezi klášterní zdí a zdí autoservisu. Chodec zde musí vkročit přímo do vozovky, aniž by měl přehled, jestli něco seshora nejede.

Je to dost nebezpečná situace, zvláště když se po schůzkách začíná snižovat viditelnost. Chodník je samozřejmě oficiálně uzavřen (značka), ale víme, že zákaz nikdo nerespektuje. Jediná rozumná cesta z Mendláku na klubovnu je tak zadem kolem vjezdu do pivovaru (silnice jde přejít po přechodu) a nahoru kolem zahrádek ke hřišti a pak dolů ke klubovně.

Prosíme proto rodiče ‒ poučte kluky, jak mají chodit na schůzky! Rádcové dostali instrukce, aby po konci schůzek osobně dohlédli na to, že všichni použijí opět horní cestu, tj. vyjdou před klubovnu a pohlídají, že nikdo nepůjde dolů.

Přistupujte prosím všichni k tomuto rozhodnutí náčelníků zodpovědně, ať se nikomu nic nestane.

Díky!

Sokol