Středisková výprava s rodiči pro Trapery, Vlčata a… rodiče

rodinka

Vážení rodiče,

chcete nahlédnout pod roušku tajemství, která ukrývají naše výpravy? Chcete se vcítit do kůže našich členů a Vašich potomků? Chcete se trochu projít, něco si zahrát a zkrátka prožít výpravového ducha našeho střediska? Jestli jsou všechny odpovědi kladné, čtěte směle dále, jestli jsou všechny záporné, tak... nuže... i tak to alespoň zkuste! Letos jsme se rozhodli zařadit do plánu akcí střediskovou výpravu pro Trapery, Vlčata a jejich rodiče, tedy pro Vás. Jste srdečně zváni. Níže čtěte informace nutné pro účast na výpravě.

Co je nutno pro účast udělat: napsat Bartovi do neděle 8. března na mail jczechaczek@gmail.com informaci: 

- kolik členů Vaší rodiny se zúčastní (pište i Trapery a Vlčata, jsou mezi Vámi sourozenci a pak je také možnost, i když asi nepravděpodobná, že by se rozhodl jet rodič bez svého potomka, což samozřejmě například v případě nemoci dítěte můžete)

- věk dětí (zvažujeme nákup skupinových víkendových jízdenek, které vychází levněji)

- způsob přepravy: vlakem s námi ze srazu, vlakem odjinud, autem (viz níže)

Sraz je v 8.30 na Hlavním nádraží pod hodinami. Jedeme vlakem v 8.53 do Doubravníku. Máte však možnost se dopravit na místo autem. V tomto případě platí, že jedoucí autem musí být v 9.51 na nádraží v Doubravníku, kde se sejdeme všichni.

Návrat je v 17.51, vlak z Doubravníku do Brna jede v 16.58

Cena: pro ty, pro které platí sraz i návrat na Hlavním nádraží, 100 Kč. Pro jedoucí autem cena benzínu, tzn. záleží na Vás, jak se domluvíte, pokud budete chtít někoho vzít k sobě do auta, bude to solidární gesto a ideální stav.

S sebou: pití a jídlo na celý den – buřty nebo něco jiného, co lze upéct na ohni, k tomu pečivo dle libovůle; mladší 15 let nějaký průkaz s věkem a fotkou. Dále vybavení na jednodenní výpravu, viz zde: 

https://www.vlcata.org/traperi/vybaveni-traperu-na-vypravy

https://www.vlcata.org/48-smecka-vlcat-brno/vybaveni-vlcat

V případě dotazů kontaktujte Darwina nebo Barta (viz zde: https://www.vlcata.org/kontakt)

Na všechny se těší vedení Traperů a Vlčat!