Traperská stavěčka

Dobrý den, Ahoj!

Jako každý rok se před samotným táborem v termínu od pátku 30. 6. do neděle 2. 7. koná tzv. stavěčka, na které se budují nejdůležitější táborové stavby. Na tuto akci jsou zváni všichni přátelé oddílu, členi, jejich rodiče a sourozenci.

Standardně se vyráží v pátek 30. června po naložení náklaďáku, na tábořiště se dorazí k večeru a od sobotního rána se pozvolna začíná kopat latrína, připravuje se kuchyně a jídelna, stavíme kamna,... Stavěčka končí nedělním příjezdem zbylé skupiny táborníků, tedy začátkem tábora. Krom pomoci, které si velmi vážíme, může být stavěčka idealní příležitostí lépe se seznámit s vedením oddílu a poznat naše tábořiště.

Oddíl zajistí jídlo na stavěčce počínaje sobotním obědem. Kvůli absenci kamen ovšem počítejte s namazanými chleby, špekáčky a podobnými jednoduchými pokrmy. Jídla ale bude hojně!

Na stavěčku je nutné se přihlásit. Je tomu tak proto, že se budeme snažit systematicky koordinovat příjezdy všech pracantů. V pátek na večer je cesta na Lásenici poměrně složitá, proto oceníme všechny řidiče aut, jejich vozy a ochotu nabrat další pasažéry. Pište prosím na email: jonas.mahel@seznam.cz, kdo se hodláte zůčastnit, jestli vyžadujete zajištění dopravy, či naopak jste ochotni poskytnout místo v autě a kolik. Ideálně se nahlašte do pondělí 26. 6., ať máme prostor vyřešit případné problémy...

Všechny dotazy směřujte na Hagina.

Vedení Traperů