VLČATA – Brigáda před táborem

Ahoj,
jak již vám došlo jistě v mailu, před táborem probíhá brigáda, kde tábor vybudujeme a zajistíme si tak nocležiště a zázemí na následujících 14 dní. Každá ruka se počítá a letos i nějaké to nářadí bychom potřebovali zapůjčit...

Brigáda probíhá od pátku odpoledne do neděle cca poledne (30.6.-2.7.). Příjezdová cesta na tábořiště je vyznačena zde https://prnt.sc/wqH0wv_XelGR a na Mapy.cz.
Nocleh a stravu si zajišťuje každý sám, bude se ale dělat oheň, tudíž možnost opékání špekáčků.
Vzhledem k tomu, že zařizujeme letos nové tábořiště, tak bude hodně práce. K tomuto účelu se budou hodit šikovné ruce, hodně rukou a nějakej ten vercajk (čili nářadí). Vznikla proto tabulka se seznamem věcí, jelikož nedisponujeme vším a jen kvůli táboru je zbytečné v tomto rozsahu nářadí nové kupovat. Není třeba aby bral každý úplně vše co má doma, ale jde nám především o věci v počtu co je uveden. Napište se tedy do políček, kde je ještě místo a případné dalších dotazů/nabídek pište na mail/volejte Samovi (kontakt dole)
Jelikož jsme letos i půlili vybavení kuchyně, je zapotřebí doplnit některé vybavení, třeba se vám něco válí doma a je vám to líto vyhodit, my to s radostí využijeme, dáme nádobí ještě jednu šanci a trochu tím i ušetříme :-) opět seznam v tabulce. Tento seznam uzavíráme ve středu a poté vyrazíme zbylé věci dokoupit.

TABULKA ZDE (možná něco ještě přidáme v průběhu): https://docs.google.com/spreadsheets/d/14fyEFpIMXBkgavawT4g6fKiQrhyjwjKrg8dMJNCqAx8/edit?usp=sharing

Na čeho tvoření se můžete těšit:
  Kuchyně (plachta a bočnice vypnuté mezi stromy)
  Jídelna (taktéž)
  Umývárna
  Lavice a stoly do jídelny
  Pulty do kuchyně
  Podsadové stany (jen kompletace)
  Sečení a hrabání louky
  ...a ještě se něco jistě najde :-)


V případě jakýchkoli dotazů se na mě neváhejte obrátit
Děkujeme moc za pomoc a těšíme se na tábořišti
Za vlčata
Sam - Honza Hanák, honza.hanak@gmail.com / +420 723 070 651