Vánoční výprava 19. – 21.12., Filipovo údolí

Tentokrát se jede do úplně neznámé lokality v Bílých Karpatech. Pozorně čtěte obsah letáčku, jede se totiž na dvě skupiny - ranní a odpolední, podle toho, kam se nahlásíte na schůzce. Ranní skupina bude mít možnost zajímavého programu dříve, než dojedou ostatní. Prosím, aby se zapsali i rádcové a starší. Pokud bude málo zájemců o ranní pouť, pojedeme všichni odpoledne.

Ranní sraz: 9.00 pod hodinama (vlak jede 9.28) 19.12.

Odpolední sraz: 15.00 pod hodinama (vlak jede 15.28)19.12.

Návrat: společně v 16.33 vlakem od Veselí/n/M. 21.12.

Cena: 300kč - VLČATA, 350kč - TRAPEŘI

S sebou - VLČATA: spacák, oblečení na spaní, oblečení na ven - dle počasí (určitě šusťáky, NE megatlusté bundy - jsou zbytečné a špatně schnou, čepice, 2x rukavice, 3x tlusté ponožky, spodní prádlo, jestli bude sníh - návleky - ptejte se rádců!, pevná a dobře ošetřená obuv - ne botasky!!), oblečení do chaty (tepláky,..), náhradní oblečení (kalhoty, tepláky, svetr - mikina, bunda, tepláky, rukavice - rády se ztrácí), oblečení na cestu - kroj, vybavení na schůzku (stezka!) + nůž, svíčka + krokodýlek (k přicvaknutí na stromeček), krabička cukroví, dárky pro min. 5 kamarádů, PŘEZŮVKY, jídlo na páteční večeři a sobotní snídani - RANNÍ ÚČASTNÍCI NA CELÝ PÁTEK!, vše sbalit do jednoho batohu.

S sebou - TRAPEŘI: vybavení na vícedenní výpravu, kroj, jídlo svoje na páteční večer a sobotní snídani, RANNÍ ÚČASTNÍCI NA CELÝ PÁTEK!, těstoviny - sáček (500 g) na 3 lidi (domluvte se), 20 dkg uzeniny (točeňák..), 10 dkg tvrdýho sýru, buchty na snídani, 10 pytlíků čaje, 10 kostek cukru, polívka v sáčku (družiny se domluví - budou tedy 2 druhy polívek), 4 kr. chleba, 2x oplatek (jeden z toho větší - doporučujeme), 2x ovoce, krabička cukroví (kolik sníte k posezení, ne 2 kousky), 2x svíčka (1x na pouštění ořechů, 1x na nebo pod stromek), krokodýlek, PŘEZŮVKY, ešus, lžička, dárky pro kamarády, deskové hry a jiné rozmilosti, zpěvníky - kdo má, každý - nůžky, lepidlo, na družinu pakl novin.

V případě změny upozorníme. Na schůzkách se zapisujte na letáček, kdy pojedete, je to důležité. V případě dotazů kontaktujte: Darwin (775 65 19 10, darwin751@gmail.com), Vuk (603 152 074, stepan.vinkler@gmail.com). Darwin, Vuk