Závěrečná výprava 48.smečky Vlčat 22. – 24.6.

Poslední výprava Vlčat v tomto oddílové roce bude ve znamení krásné přírody Drahanské vrchoviny, spaní venku a definitivního zničení zla na panství Boskoviců. Páni Tas a Velen volají své druhy do posledního boje, který rozhodne o všem.

Sraz: 16.30 pod hodinama v pátek 22.6.

Návrat: 17.15 tamtéž v neděli 24.6.

Cena: 150 kč

S sebou: spacák, karimatka, igelit 2x1 m, pohorky, pláštěnka, oblečení na spaní, oblečení na ven, náhradní oblečení, kroj+oddílové triko, vybavení na schůzku, hygienické potřeby, plavky+ručník, večeři a snídani z domu, pití do 1,5 - 2 l láhve (ne menší, je to neekologické a nepraktické), 6 kr. chleba, 20 dkg tvrdého salámu (Vysočina, Herkules...), 10 dkg tvrdého sýra, buchty na snídani, paštika, 2x oplatek, vše dobře sbalit do jednoho batohu.

Trasa je naplánována z Vysočan přes Skalky (nejvyšší bod Drahanské vrchoviny, jeden ze dvou velkých meteorologických vysílačů v ČR) přes Velenov (jeskyně ve vápencích) do Boskovic (hrad). Délka pochodu je 25 km, první den 3 km, další dny přibližně po 10 km. V případě pěkného počasí se budeme koupat. Jeden večer se bude konat závěrečný táborový oheň, jímž ukončíme běh oddílového roku před táborem, proto je třeba si vzít kroj, nebo pokud jej nemáte, aspoň oddílové triko, které bude možno zakoupit na oddílovce 15.6. či schůzkách 20., 21.6. Bez kroje nebo aspoň trika nelze absolvovat tradiční zapálení ohně!

Své synky přihlašujte prosím do 20.6. ústně na schůzkách nebo mailem.

Na udatné bojovníky se těší vedení Vlčat