Závěrečná výprava Traperů 14.-16. 6.

!Pozor změna srazu, na výpravu jedeme už v pátek!

Milí kamarádi a rodiče,

níže se dozvíte informace o letošní závěrečné výpravě.

 

Sraz: v pátek 14.6. v 15:45 (odj. 16:02) pod hodinama (před budovou býv. pošty na Hl.N.)

Návrat: V neděli v 18:43 na Hl.N. vlakem ze Zábřehu.

Cena : 350,-

 

Závěrečná výprava je tradičně věnovaná outdoorové aktivitě. po několika vodáckých ročnících, jsme se rozhodli udělat letos změnu a uspořádat ročník horský. Na závěrce přejdeme nejvyšší moravské hory, Jeseníky. Vlakem a autobusem se v pátek odpoledne dopravíme na horolezecké tábořiště na Rabštejně, odkud ráno vyrazíme přes sedlo Skřítek na Jelení studánku (15 km, +650 v.m). Na Jelence přespíme (možnost spát v tur. útulně) a v neděli přejdeme hlavní hřeben Jeseníků přes V. Máj a V. Holi na Ovčárnu (zdatní mohou dobít Praděd). Pak už nás bude čekat jen sestup přes Divoký důl (modrá zn.) do Koutů na vlak (20km, +200 v.m). Ačkoli to běžně neděláme tak vzhledem k celkové náročnosti a terénu, se může trasa nebo destinace ZV změnit podle předpovědi počasí (bouřky). V tom případě budete samozřejmě informováni. Přihlaste se prosím pomocí formuláře aby jsme mohli efektivně zajistit společné vybavení (spaní, vařiče…) a koupit jízdenky.

Odkaz na formulář: https://forms.gle/qskBWiK5Pu6ydPcu5

 

S sebou: Vhodná obuv, kraťasy. dlouhé kalhoty, ponožky a 2x náhradní, náhradní spoďáry, Pláštěnka,větrovka, mikina, náhradní tričko kr.r. čepice nebo šátek na hlavu. Karimatka, spacák. nůž, čelovka, uzlovačka, láhev s pitím, lžíce. Kdo si chce vzít tak hamaku nebo vlastní tarp. Spát budeme venku, bereme spol. přístřešek- jak jsme zvyklí. 

Jídlo: Svačina a večeře na pátek, snídaně na sobotu. Zbytek jídal bude řešen v rámci družinek, každý dostane individuální seznam k nákupu na schůzce.

Otázky směřujte na Sokola.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Všechna pole jsou povinná.

Používat lze následující HTML značky:
<a href="adresa_odkazu">text odkazu</a>, <b>tučný text</b>, <i>kurzíva</i>, <strike>přeškrtnutý text</strike>