Archiv měsíce: Březen 2007

DVD Norsko 2006

Zpracování filmu z letních akcí většinou bývá zdlouhavá záležitost, stejně jako archivace stovek fotografií pořízených vášnivými fotografy během cestování. Někdy se zadaří vydat DVD ještě před další akcí, a letos tomu tak je. Mimo Awasinova avizovaného DVD Bolívie právě vychází i dvoj DVD Norsko 2006.

Číst více

jmeno@vlcata.org

Protože máme placený webhosting a k němu 100 e-mailových účtů, nabízí se možnost zřídit si email ve tvaru jmeno@vlcata.org. K dispozici je jak POP3 tak IMAP, webový klient na vybírání mailů a samozřejmě přesměrování e-mailu na váš stávající e-mail. Nabídka je samozřejmě jen pro ty, kteří mají se střediskem něco společněho :-). Stačí napsat na info@vlcata.org

Číst více

Nový design a funkce na vlcata.org

Rok se s rokem sešel a v rámci přesunu webhostingu byla provedena zásadní rekonstrukce stránek. Jako první jste si jistě všimli změny designu, pro který byla použita Sokolova fotografie z výpravy Traperů. Změn je ale více.

Číst více

Tři tuny zlata z Aljašky!

SAN FRANCISCO NEWS, 29.ledna 1897 Senzační zpráva ze západního pořeží USA. Dvě lodě přivezly z Aljašky desítky prospektorů a nimi tři tuny zlata. Šance rychle zbohatnout, pro všechny. Podrobnosti najdete v tomto článku!

Číst více

Video z tábora Hispaniola 2003

V roce 2003 nebylo na multimediální prezentaci tradiční video, a to kvůli tomu, že žádné kvalitní záběry nevzniky. Celou situaci vyřešil operativně Awasin, který vytvořil film z fotografií. Jak to celé dopadlo si můžete prohlédnout na těchto stránkách.

Číst více

Zpívání u Jeffiho

I letos proběhlo tradiční zpívání u Jeffiho. Letos v komornější sestavě. Celá akce se konala za přítomnosti štábů několika televizí a proto máte příležitost shlédnout krátký záznam jedné písničky.

Číst více

Video z tábora Tibet 2000

Unikátní a doposud nikdy nepublikované video z tábora Tibet 2000 je nyní celé ke shlédnutí. Jako bonus a Vánoční dárek je možno ho objednat na DVD v původní kvalitě a plném rozlišení spolu s obsahem původního CD. P.S.: Omluvte prosím některé záběry, ale video je původní a necenzurované :-))

Číst více