Archiv měsíce: Prosinec 2007

Reklama na www.vlcata.org?

Možná jste si všimli, že se na těchto stránkách objevila reklama. Asi si říkáte, jetsli je to potřeba, proč tady něco takového vůbec je a podobně. Pokud se chcetě dozvědět o důvodech, čtěte dál.

Číst více

Informace o chodu oddílu do konce roku

Tento týden, tedy 17.-21. prosince, již nebudou družinové schůzky. Trapeři se sejdou az po Novém roce, ve čtvrtek 3. ledna od 17:00, na oddílové schůzce, kam je třeba přijit v kroji či oddílovém triku. Hned v sobotu 5. ledna bude jednodenní výprava. Přejeme všem klidné Vánoce a příjemný začátek nového roku. Trapeři

Číst více

Družinovky

Informace pro některé jedince, individua, exoty, egoisty, fanatiky, jež nechodí na jedinečné, individuální, exotické, fanatické schůzky. Nic složitého to není, nebojte. Jen velice, velice stručné věci.

Číst více

Inzerce – běžky a krojová košile

Prodám běžky SPORTEN 160 cm vysoký i s vázáním, s hůlkama 115 cm a botama č. 24, třeba by na zimák někdo potřeboval! A taky jednu skautskou košili vel. 152, není to ještě ta stará žlutohnědá, ale ta novější.

Číst více

Stránská skála

Jak jsem slíbil, uveřejňuji pár odkazů, kde najdete informace o podzemí na Stránské skále.

Pro ty, kterým se nechce googlit, je tady několik odkazů, kde najdete, co je za pancéřovanými dveřmi, kde je ještě funkční kryt civilní obrany. Informace o tom, k čemu sloužily ostatní štoly a chodby na Stránské, najdete zde.

Číst více