Archiv měsíce: Květen 2013

Cyklovyjížďka ,,Jen tak’ 1. nebo 2.6. – AKCE ZRUŠENA! KVŮLI ŠPATNÉMU POČASÍ

Protože nám počasí příliš nepřálo, rozhodli jsme se vyjet si na kola ještě jednou, a to buď v sobotu nebo v neděli, závisí to na počasí a bude to upřesněno ve čtvrtek 30.5., kdy už snad bude přesná předpověď. Sraz: 9.00 na klubovně, návrat: 17.00 tamtéž. S sebou: stejně jako vždy. Zváni jsou i zájemci z řad Traperů.

Číst více

Filmový večer ve na klubovně – 23.května 2013

Příznivci kvalitních filmů! Tento čtvrtek proběhne další filmový večer. Začínáme hned po čtvrteční schůzce v 18.45. S výběrem filmů bychom chtěli tentokrát pověřit Trapery, vybírejte tedy pečlivě a své návrhy prosím pište na Vinciho emailovou adresu: michalvasina@yahoo.com a nejlepší bude, pokud vybraný film také přinesete. Pokud ovšem některý film nemáte, stejně napište – je možné, že ho najdu v naší domácí filmové sbírce:-) Na všechny se těší, Vinci

Číst více

(Bi)Cyklovýprava – Trapeři

Výprava na těchto jednostopých dopravních prostředcích proběhne v sobotu 25.5.2013. Můžete se těšit na trasu o délce 60km s mnoha krásnými výhledy, zajímavými sjezdy a obědovým překvapením.

Číst více

Jednodenní výprava Vlčat 11.5.

Téměř už tradicí se stává jednodenní výprava v dubnu nebo květnu, kdy navštěvujeme různé jeskyně v okolí Brna. Tentokrát zkusíme ty v Josefovském údolí, třeba tu, do které jsme nahlédli na výpravě s rodiči 13.dubna.

Číst více