Archiv roku : 2008

Sněhu a dárků bylo dost…

Vánoční výpravu jsme si výborně užili. Krásná příroda kopcovitých Bílých Karpat byla ještě navíc dokreslena hojnou nadílkou sněhu, i když pak už v polohách pod 500 m n. m. výrazně tála. Ovšem na hřebeni Velké Javořiny panovala nekompromisně zima se vším všudy… A v naší chatě zase panoval tentokrát velmi štědrý Ježíšek a dokonalá vánoční atmosféra.

Číst více

Vánoční výprava 19. – 21.12., Filipovo údolí

Tentokrát se jede do úplně neznámé lokality v Bílých Karpatech. Pozorně čtěte obsah letáčku, jede se totiž na dvě skupiny – ranní a odpolední, podle toho, kam se nahlásíte na schůzce. Ranní skupina bude mít možnost zajímavého programu dříve, než dojedou ostatní. Prosím, aby se zapsali i rádcové a starší. Pokud bude málo zájemců o ranní pouť, pojedeme všichni odpoledne.

Číst více

Deník Jana Tleskače nalezen!

Naše nejniternější prosby se spnily a nalezli jsme Tleskačův deník, do kterého si tento tajemný chlapec a původní majitel slavného ježka v kleci zapisoval všechny svoje zážitky, příhody a pro objasnění zamlžené historie důležité informace. Čtěte dále v zápisu z dnešní výpravy.

Číst více

DVD z multimediální prezentace

Kdo nebyl na letošní multimediální prezentaci, ale měl by zájem shlédnout promítaný film z činnosti vlčat traperů a roverů v uplynulém roce, může si na klubovně zakoupit za lidovou cenu 50,- Kč DVD. V případě, že DVD na klubovně budou vyprodána, vypálíme další.

Číst více